Jesienne sadzenie razem z NOARK ELECTRIC

Jesienne sadzenie razem z NOARK ELECTRIC

05 października 2022

Korzystając z uroków złotej, polskiej jesieni, ciesząc się międzynarodowym towarzystwem, razem z firmą Noark Electric posadziliśmy we Wrocławiu 26 dużych drzew!


NOARK Electric to firma o światowym zasięgu, zajmuje się dostarczaniem komponentów elektrycznych niskonapięciowych przeznaczonych do instalacji elektrycznych budownictwa ogólnego oraz produkcji specjalistycznej. Aby skutecznie zarządzać działaniami na poszczególnych kontynentach, biorąc pod uwagę indywidualne wymogi rynków i krajów, swoje centra regionalne firma umieściła w Szanghaju, Pradze i Los Angeles. Stąd podczas akcji sadzenia drzew we Wrocławiu mieliśmy okazję cieszyć się międzynarodowym, różnorodnym towarzystwem, a jak pamiętamy – różnorodność jest wspaniała pod każdy względem i mamy nadzieję częściej angażować się w szerokie, międzykontynentalne projekty.

Podczas wspólnego spotkania 5 października, które odbyło się na terenie Zespołu Szkół nr 20 we Wrocławiu, wspólnie posadziliśmy 21 dorodnych dębów oraz 5 orzechów włoskich. Poprzednie sadzonki, które ulokowano tym miejscu niestety, nie przetrwały, a prawdopodobną przyczyną ich śmierci mogło być niedostateczne podlewanie lub błędy popełnione podczas sadzenia.

Projekt CZAS NA LAS wystartował w 2005 roku, działamy już 17 lat, dlatego lubimy chwalić się doświadczeniem, ale nigdy nie popadamy w rutynę i dokładamy wszelkich starań, aby sadzenie przebiegło w pełni profesjonalnie. Właśnie dlatego podczas wydarzeń towarzyszy nam współpracujący z fundacją sozolog, wspierający nas nie tylko merytorycznie, ale także oczywiście – czysto fizycznie. Czujemy się przekonani, że wszystkie, piękne drzewa, które posadziliśmy, będą rosły silne i zdrowe. Cieszymy się także, że czas sadzenia upłynął nam w miłej i przyjaznej atmosferze.


Serdecznie dziękujemy firmie Noark Electric za sympatyczną atmosferę i zaangażowanie w działanie na rzecz środowiska oraz naszej planety.

Dziękujemy także Zespołowi Szkół nr 20 we Wrocławiu za udostępnienie terenu i mamy nadzieję, że posadzone drzewa będą cieszyły uczniów i pracowników przez wiele lat.